سئو و بهینه‌سازی سایت

در رتبه نخست نتایج گوگل، قوی‌ترین رقیب خود را شکست دهید!

بیش از ۸۰% از بازدید کل اینترنت از طریق جستجو انجام می‌شود، این یعنی بزرگ‌ترین کانال ورودی به وب‌سایت شما از طریق جستجو در گوگل صورت می‌گیرد. کاری که سئو برای شما انجام می‌دهد، افزایش ترافیک هدفمند و مرتبط با کسب و کار شما به وبسایت‌تان است. با انجام اصولی سئو، افرادی که قصد خرید محصول یا دریافت خدمات از شما را داشته باشند به سایت‌تان هدایت می‌شوند.

افزایش بازدید و ترافیک سایت

افزایش فروش محصولات و خدمات

افزایش اعتبار کسب و کار

تاثیر بیشتر از تبلیفات

کاهش هزینه‌های بازاریابی

دسترسی به مشتریان واقعی

مراحل سئو و بهینه‌سازی

ما در تمام مراحل و پروسه سئو سایت عملکرد کاملا شفاف داریم و در پایان هر ماه گزارشی از عملکرد و روند پیشرفت بهینه‌سازی سایت را با شما در میان می‌گذاریم.

تحقیق کلمات کلیدی

با مطالعه در خصوص کسب و کار و زمینه فعالیت شما، تحقیق و بررسی بازار و تحلیل رقبا، بهترین کلمات و عباراتی کلیدی و مشتقات آن که به افزایش فروش محصولات و خدمات شما کمک می‌کنند را مشخص می‌کنیم.

تدوین استراتژی

شاخص‌های کلیدی برای موفقیت هر کسب و کاری در فرآیند سئو متفاوت است، اینکه چه کاهایی باید و نباید انجام شود. با بررسی این موارد و نقاط قوت و ضعف شما و رقبا، استراتژی مختص به کسب و کار شما را تدوین می‌کنیم.

بهینه‌سازی فنی وب‌سایت

با بهینه‌سازی‌های فنی و ساختاری، استانداردسازی کدها، رعایت نشانه‌گذاری‌های Schema جهت درک بهتر ربات‌ها از ماهیت صفحه، بهینه‌سازی سرعت و… وب‌سایت شما ایندکس شدن بهتر و سریع‌تر در گوگل آماده می‌کنیم.

بهینه‌سازی داخلی وب‌سایت

با تدوین یک استراتژی مناسب، لینک‌سازی، ساختار صفحات و محتوای سایت را برای موتورهای جستجو آماده می‌کنیم و مطمئن می‌شویم از کلمات کلیدی اصلی و فرعی در وب سایت شما استفاده شده باشد.

بهینه‌سازی خارجی وب‌سایت

اعتبار سایت و صفحات اصلی شما را با شبکه‌ای از لینک‌های خارجی و رپورتاژهای خبری افزایش می‌دهیم و با شناسایی بک لینک‌های اسپم و معرفی آن‌ها به گوگل از تاثیر منفی آن جلوگیری می‌کنیم.

فرنام صنعت
تجارت امن
الماس پارت
دنیای چین

برخی از نمونه کارهای سئو​

سئو و بهینه‌سازی سایت

همین حالا برای مشاوره و یا سفارش سئو سایت با ما تماس بگیرید!

اگر شما محصول یا خدماتی دارید و می‌خواهید از طریق وب‌سایت آن را معرفی و به فروش برسانید، قطعا به سئو نیاز خواهید داشت.

روزانه میلیاردها جستو در گوگل انجام می‌شود و نزدیک به 70 درصد از کل بازدید وب‌سایت‌ها از طریق جستجو در گوگل انجام می‌شود. قرارگرفتن در نتایج گوگل و در صفحه اول آن به شما کمک می‌کند تا محصول یا خدمات‌تان را به تعداد بسیار زیادی از کاربران که می‌توانند هرکدام از آن‌ها مشتری شما شوند، به نمایش بگذارید.

رسیدن به صفحه اول گوگل بستگی به فاکتورهای زیادی مثل شرایط حال حاضر وبسایت، کلمات کلیدی مورد نظر، جایگاه فعلی کلمات کلیدی، وضعیت رقبا و… دارد که با بررسی این موارد می‌توانیم پیش‌بینی کنیم که طی چه زمانی به صفحه اول گوگل خواهید رسید. ممکن است برای برخی سایت‌ها شاید 3 ماه و برای برخی دیگر حداقل 1 سال زمان لازم باشد.

سئو مجموعه‌ای از خدمات تخصصی است که با توجه به شرایط وب‌سایت، کلمات کلیدی هدف، میزان رقابت کلمه کلیدی بین رقبا و فاکتورهای مختلف دیگر تعیین می‌شود که برای هر سایت منحصر به فرد است.

هیچ تضمین قطعی برای رسیدن سایت شما به صفحه نخست و رتبه 1 گوگل وجود ندارد و هرکس چنین ادعای کند قطعا از روش‌های کلاه سیاه استفاده می‌کند که منجر به دریافت اخطاریه و پنالتی شدن سایت شما از نتایج گوگل می‌شود. اما تیم مستر ادز با تجربه چندین ساله در این زمینه با تضمین اجرای اصولی در تمامی پروسه‌های سئو، تلاش می‌کند تا سایت شما به صورت طبیعی و بدون تقلب به رتبه 1 صفحه نخست برسد.

درخواست مشاوره رایگان

پس از ثبت درخواست از طریق فرم زیر، کارشناسان مستر ادز با شما تماس خواهند گرفت.